Zondag 8 december a.s. komt EMMS 1 uit Slagharen op bezoek in De Wijk voor hun wedstrijd tegen onze helden van Wacker 1. Het is de laatste wedstrijd voor de winterstop in de derde klasse P.
Onze gasten zijn qua historie wel redelijk vergelijkbaar met de Wijkers. Een zondagvereniging opgericht in 1931 en tijden lang gebivakkeerd in de vierde en derde klasse. Totdat er in 2019 in de nacompetitie promotie werd afgedwongen naar de 2e klasse, waar EMMS een aantal jaren in verbleef, maar waar het afgelopen seizoen uit degradeerde.
Dit seizoen behoort EMMS tot de kanshebbers voor het kampioenschap, getuige de huidige tweede plaats op de ranglijst. Wacker staat momenteel op de achtste plaats, maar… met 15 punten uit 10 wedstrijden “slechts” 7 punten minder dan EMMS. Onze bezoekers van zondag wonnen vorige week thuis knap van HOVC met 3-2, maar het weekend daarvoor ging Erica in Slagharen nog met de winst lopen: 1-3. Om maar weer eens aan te geven dat deze competitie nog steeds lekker onvoorspelbaar is en scorebord-journalistiek geen zin heeft!
De wedstrijd aan de Wiltenweg begint zondag a.s. traditioneel om 14.00 uur. Het zou mooi zijn als u onze blauwwitten kwam aanmoedigen! Bij winst gaat het team van trainer Berry Beuker op de ranglijst zelfs richting top-drie. Maar ja… scorebord-journalistiek!
Tot zondag allemaal!