Wacker – Oerterp 1-5

Waarom er in februari gevoetbald moet worden is mij nog steeds een raadsel. Voor de KNVB blijkbaar niet. Het is de maand van kou en vooral skien en schaatsen. Vandaag ook weer veel afgelastingen en aangezien Wacker kunstgras heeft gaat het voetbal in De Wijk “gewoon” door.
Voor weinig toeschouwers begon Wacker goed en enthousiast en opende Tom Oudman de score voor Wacker. Al vrij snel bleek dat Oerterp toch wel voor Wacker een sterke tegenstander was en Wacker terug drong in de verdediging. Maar de verdedigers stonden vrij goed en het duurde dan ook tot een strafschop voor Oerterp waardoor de stand 1-1 werd.

Het was niet zozeer de overtreding waarvoor de scheidsrechter de strafschop gaf maar wel de aanleiding hier naar toe. Een scheidsrechterbal omdat de scheidsrechter in de weg stond en de bal raakte gaf deze scheidsrechter de bal zo mee met een vrije man van Oerterp die vrij op kon lopen naar het doel van Wacker en niet op de juiste manier afgestopt werd. Onze keeper Yaden Verbond ging nog wel de goede hoek in maar kon de bal niet stoppen.
Het leek wel of dit een breekpunt was voor Oerterp want hierna ging de toch al wat betere ploeg meer kansen  creeren en volgden er voor rust nog 2 doelpunten tegen.
Na de rust kon Wacker geen vuist meer maken om de tegenstander nog te benaderen al had de aansluitingstreffer direct na rust moeten vallen maar dan zit het ook net niet mee.
Oerterp werd sterker en voetbalde beter waardoor ze nog 2 doelpunten maakte maar nog meer mogelijkheden hadden. Yaden stond goed te keepen en voorkwam dat de score hoger werd.
Volgende week uit tegen Read Swart (als het doorgaat) en hopen dat we de punten een keer mee naar huis kunnen nemen.

Reacties zijn gesloten.