Algemene ledenvergadering vv Wacker, dinsdag 14 februari a.s. om 20:30u

Beste leden, ouders en verzorgers van jeugdleden,

Graag nodigen wij jullie uit voor de Algemene Ledenvergadering (ALV) van voetbalvereniging Wacker. De vergadering wordt op dinsdag 14 februari a.s. om 20:30u gehouden in de kantine van onze sportaccommodatie.

Graag zien we jullie dinsdag 14 februari!

Met vriendelijke groet,

Het bestuur van vv Wacker

Agenda algemene ledenvergadering VV Wacker

 dinsdag 14 februari 2023, 20.30 uur

  1. Opening
  2. Vaststellen quorum
  3. Notulen Algemene Ledenvergadering 22 maart 2022
  4. Jaarverslagen commissies 2021-2022
  5. Financieel jaarverslag 2021-2022 & begroting 2022-2023
  6. Verslag kascommissie
  7. Supportersvereniging
  8. Rondvraag en beantwoording van vragen (deze graag voorafgaand aan de ALV mailen aan de secretaris)
  9. Afsluiting

Voor het nemen van besluiten op een ALV is het vereist dat tenminste 1/10 deel van het aantal stemgerechtigde leden de presentielijst heeft ondertekend. Als er te weinig leden aanwezig zijn voor het houden van een ALV, zal een bijzondere algemene vergadering worden gehouden. Dan wordt de reguliere ALV gesloten en direct aansluitend start een nieuwe (tweede) ALV waarin ongeacht het aantal aanwezige leden besluiten genomen kunnen worden. De agenda van de eerste vergadering is ook de agenda voor de (eventuele) tweede ALV.

Ieder stemgerechtigd lid heeft 1 stem en is bevoegd zijn stem te laten uitbrengen door een schriftelijk gemachtigd ander lid van 18 jaar en ouder.
De gemachtigde kan echter in totaal niet meer dan twee stemmen uitbrengen.

Reacties zijn gesloten.