- ⵑ
Wacker 1 speelt zondag as weer een thuiswedstrijd. Tegen een oude bekende: Oranje Zwart 1! Altijd bijzondere potjes en deze keer zeer speciaal. Wacker speelt met rouwbanden en zal voorafgaand aan de wedstrijd een minuut stilte in acht nemen vanwege het overlijden van haar erelid Jan Tijink. Na de wedstrijd staat DJ Henri aan de knoppen en komt zanger Dennis van Dam een deuntje zingen.
Wacker en Oranje Zwart spelen met enige regelmaat in beker en competitie tegen elkaar en de resultaten uit het verleden leren, dat Wacker vaak de punten kaapt. De laatste (1-0) nederlaag is alweer uit het seizoen 2018. Maar ja, hoe was het ook alweer… garanties van resultaten uit het verleden hebben we niet. ⚡️
Feit is, dat beide clubs niet bijster goed aan de competitie zijn begonnen. Beide staan op één punt uit 4 wedstrijden dus punten zijn duur en zeer welkom.
Komt u kijken, zondag? Zou mooi zijn! Aftrap is om 14.00 uur.