Wedstrijdverslag Oranje Zwart – Wacker

ORANJE ZWART = WACKER  5 – 1
Allemachtig wat een zeperd!! En wat een allemachtig slecht gespeelde wedstrijd van Wackerzijde! Wat mij betreft, de slechtste sinds lange tijd. Aantonend, dat de derde plaats op de ranglijst voor Wacker, misschien toch wel iets aan de hoge kant is.
En het begon in Wanneperveen helemaal niet slecht voor Wacker. Al na 2 minuten kon de, als altijd ijverige Ruben Roesscher, na een voortreffelijke pass van aanvoerder Edwin Dekker, de 1 – 0 voor Wacker laten aantekenen.maar daarna kregen de oranjemannen uit Wanneperveen volledige greep op de wedstrijd en de gelijkmaker lag al rap achter doelman Daan Dekker. En toen Oranje Zwart uit een, overigens terechte  strafschop,genomen door onze oud-Wackerspeler Roy Fleeming, op 2 – 1 kwam, zakte ons als supporters (en kennelijk ook de spelers ) de moed al een beetje in de schoenen. En de 3 – 1 vlak voor de rust, deed de deur helemaal dicht!!
En in de rust hoop je dan, dat de Wanneperveense thee de Wackerjongens de nodige inspiratie zal teruggeven, doch die hoop wordt meteen na de rust de bodem ingeslagen, als Oranje Zwart uit de eerste de beste corner de 4 – 1 binnenkopt.Dat is wel de mokerslag in  het blauwwitte kamp. Dat het dan, opnieuw uit een strafschop(in mijn ogen volledig onterecht, omdat het geen handsbal was!!) 5 – 1 word,t maakt de vreugde in het Oranjekamp alleen maar groter.
En Wacker???
Even de scherven van deze wedstrijd bij elkaar zoeken, ze aan elkaar lijmen en vol goede moed volgende week op naar kampioenskandidaat O.V.C. in Ommen!
Jan Tijink

Reacties zijn gesloten.