Al was het nou niet een wedstrijd die lang in ons geheugen blijft hangen, er was toch een aantal vreugdevolle momenten te beleven op het zonovergoten sportveld(dat met ingang van morgen van een nieuwe grasmat wordt voorzien!) aan de Wiltenweg.
In de eerste plaats, het heerlijke lenteweer, in de tweede plaats een behoorlijke, publieke belangstelling en niet in de laatste plaats de overwinning voor onze blauwwitten op de zebra-blauwwitten uit Ruinen.
De voetbalkenner zal waarschijnlijk zeggen, dat het een niet al te beste wedstrijd was, maar het enthousiasme en de werklust van beide ploegen vergoedde veel. Maar wat wil je ook in dit stadium van de competitie!!!. Beide ploegen verkeren in degradatienood en gaan nog een spannend slot van deze competitie tegemoet.
In het begin van de wedstrijd, die correct en rustig geleid werd door scheidsrechter Dooren uit Stadskanaal, werd door beide ploegen even de kat uit de boom gekeken, doch al snel schakelden beide ploegen over op het “lange halen vroeg thuis systeem”!!Ruinen, opbouwend iets sterker en Wacker was in snelheid zo nu en dan de baas.
In de 30ste minuut nam Ruinen de leiding toen de keihardwerkende laatste man van Wacker, aanvoerder Edwin Dekker, door de spits van Ruinen op snelheid werd geklopt, en Ruinen dit keurig afwerkte. Even moest Wacker deze tegenslag verwerken, doch mentaal kreeg de ploeg een geweldige “opkikker” , toen Wesley Bezemer in de laatste minuut voor de rust de gelijkmaker scoorde. Altijd een fijn moment om te gaan rusten!
En dan die tweede helft!! Opnieuw spatten de vonken er vanaf!!
Het kan alle kanten op, doch Wacker trekt in eerste instantie aan het langste eind, als de van een schorsing teruggekeerde Joost van der Weide met een fraaie kopbal Wacker op een 2 -1 voorsprong zet.
En als dan niet veel later Rob van Luin ook nummer 3 in het netje legt, denkt iedere Wackersupporter: “Kat in ’t bakkie”.
Doch niet de keihardwerkende jongens uit Ruinen zijn die mening toegedaan!
Met een geweldige vrije trap brengen zij de spanning terug!!
3 -2!! “Zou het dan toch nog weer misgaan?” zie je de supporters van Wacker denken. “Nee hoor” zegt Derk Jan Teunis en hij schiet in de laatste minuut nummer 4 achter de keeper van Ruinen. Het is een dunne strohalm waar Wacker zich aan vast grijpt met deze overwinning, maar…………………………..het is een strohalm!!

