Concept Teamindeling Jeugd JO8 t/m JO19 seizoen 2018-2019

Op basis van verzoeken, verschuivingen en opzeggingen zijn wij tot een gewijzigde concept indeling gekomen voor de JO7-JO15 teams.

Uiterlijk half augustus ontvang je bericht van je nieuwe leider en/of trainer betreffende trainingstijden en de start van het seizoen.

Mocht u vragen of opmerkingen hebben over de indeling kunt u contact opnemen met de team coördinatoren.

  • Teamcoördinator JO6 tm JO9 Frank Johnsen M 06 10964619
  • Team coördinator JO10 tm JO12 Marcel Prent M 06 13482388 , Geert-Jan Lubberink 06 25018178
  • Teamcoördinator JO13 tm JO15 Helen van Elven M 06 27440445

 

JO7 (4×4)
 
JO7-1 (FC Meppel competitie)
Milan Zaagman
Nick Kolk
Noan Pettinga
Teun IJspeert
Noah Zaagman
Casper Verheij
Bjorn Kalter
Julian Boeve
Khian Dekker
Trainer
Sander Dekker
Leider
Sander Dekker en Vacant
JO8 (6×6)
 
JO8-1 (2e klasse)
Thomas Boverhof
Julian Westenbrink
Jorn Smid
Luuk Travaille
Lorenzo van Echten
Yljan Sloots
Gerrit Koster
Maurice Adolfs
Trainer
Ruud van Zanten
Leider
Jan Pieter Boverhof

 

JO9 (6 x 6)
 
JO9-1 (1e klasse)   JO9-2 (3e klasse)   JO9-3(4e klasse)
Stan Koeling Boet Boverhof Mila Eefting
Nolan Johnsen Daan Huigen Hanne vd Weide
Guus Compagner Jesra Pettinga Martijn Smid
Milan van Wegen Isabel Dekker Bastienne Gerrits
Koen Kleijer Noortje Lubberink Iskren ten Hoeve
Damian van Echten Tess Brinkman Jelmer Martens
Tom Luttel Tristan Datema Dani Kouwen
Pieter vd Meer
Bram Kleine
Trainer
Alfred vd Weide en Marcel Luttel
Leider
Ruben Kleijer, Frank Johnsen, Walter van Wegen
  Trainer
Joeri Huigen en Willem dekker
Leider
Joeri Huigen
  Trainer
Hans Ten Hoeve
Leider
Jan Martin Smid
JO10 (6×6)
 
JO10-1 (3e klasse)
Ward Bussemaker
Daan Oliedam
Tieme Klomp
Nout van Spijker
Stan van den Brink
Thomas Donker
Flemming Slot (D)
Damian Groenescheij
Trainer
Vacant
Leider
Marcel Klomp

 
 

JO11 (8×8)
 
 
JO11-1 (2e klasse) JO11-2G (4e klasse)
Thijs Boverhof Patrick Mikulak
Luuk Lubberink Mick Hulzebos
Luca Stekelenburg Thijs vd Meer
Ewan Prent Lex vd Weide
Damian Bosch Robin Doorn
Jesse ten Berg Menno Martens (D)
Bart van Bergen Fenno Jansen
Marijn Bruins Pieter Talen
Nick de Boer (D) Badry Steenbergen
Thomas Gol (D)
Trainers/ leiders
Marcel Prent
Hilbert Middelveld
Trainers/ leiders
Eddie vd Weide
Alfred Doorn
JO12 (8×8)
 
 
JO12-1 (2e klasse) JO12-2G (4e klasse)
Renzo Koeling Lieve Derksen
Seye Oostra Kim Luttel
Daan Matser Casper van Rosmalen
Tristan Linthorst Tirza Stehouwer
Lucas de Graaf Kasper Maring
Jeroen Kleen Nienke Koster
Ryan Haasjes Joep Rietdijk
Cas Ponsen Merik Takens (D)
Sven Hogenesch (D) Franck van Arragon (D)
Joek van Dijk (D) Annemarie van Bergen
Trainer
Roelof Linthorst, Kyhron Donker
Leider
Vacant
Trainers
Marcel Luttel, Klaas Niek Drost
Leider
Vacant
JO15 (11×11)
 
 
JO15-1 (1e klasse) JO15-2 (4e klasse)
Kyan Arends Cas Hoogeveen
Teun Derksen Tim de Boer
Junior Miguel Rick Steenbergen
Steijn Drost Loes Bouwer
Milan Hogenesch Alexander Versluis
Martijn Zinger Pepijn Rietdijk
Job Matser Tim Hooijer
Julian Bouwer Rick Stehouwer
Merel van Baalen Jasmijn Kuik
Esmee Huisjes Thomas de Ronde
Mart Scheper Beau Dunnink (D)
Max van Spijker Stijn Nijboer (D)
Marc de Graaf Daniel Mus
Trainers, leiders
Mart Westerbeek, Dennis Westerbeek
Administratief leider
Sandra Scheper
Trainers, leiders
Mike Hooijer, Remon Westerbeek
Administratief leider
Lesanka Versluis

Op basis van verzoeken, verschuivingen en opzeggingen zijn wij tot een gewijzigde concept indeling gekomen voor de JO19 en JO17 teams.

De indeling voor JO17 zal na de bekerwedstrijden definitief worden.

JO17-2 en JO17-3 worden beide gelijkwaardige 3e klasse teams. We trachten zoveel mogelijk rekening te houden met de wensen en houden de opties voor eventuele onderlinge wijzigingen open. Uiteraard binnen de grenzen van mogelijkheden.

Uiterlijk half augustus ontvang je bericht van je nieuwe leider en/of trainer betreffende trainingstijden en de start van het seizoen.

Mocht je vragen of opmerkingen hebben over de indeling, dan kun je contact opnemen met de team coördinatoren.

  • Teamcoördinator WIJC JO17 tm JO19 – Ferry Johannes
    • fhannes@live.nl
  • Team coördinator Vitesse ’63 – Jacob vd Linde
    • tz@vitesse.nl
JO19-1 (2e klasse)
Wilco Bork
Dylan Jonker
Boris Hiemstra
Joren Johannes
Tom Oudman
Janko De Wolde
Kyrohn Donker
Remon Roze
Lenn Spinn
Thomas Keizer
Erik Tuinman
Bart Koetsier
Ali Fatah
Yaqhub Ibrahimkhail
Trainers
Vacant
Leiders
Vacant
JO17-1 (1e klasse) JO17-2 (3e klasse)   JO17-3 (3e klasse)
Luca Benschop Jordy Dekker Ronny Kwant
Hessel Kreeft Jan Westenbroek Gerald Kruier
Coen Snoeijenbos Henri Inberg Arno Scheper
Siemen Hiemstra Julian Steenbergen Maarten Kuik
Danson Bisimwa Twan Steenbergen Daan Van Wijk
Joris Brouwer Jeffrey Katoele Jarno van Lunzen
Arnout van Baalen Kyra Tymens Ewout Vos
Tim Scheper Lara Rutten Bram de Boer
Jasper Bakker Iris Hooijer Maarten vd Hulst
Jordy Hendriks Gert Jan Buiter Egbert Weggemans
Senna Hilbrink Merijn Takens
Peter Kuiper
Ruben Westert Aanvulling vanuit JO17-1 Aanvulling vanuit JO17-1
Sem Liezen Definitieve invulling teams na bekerwedstrijden Definitieve invulling teams na bekerwedstrijden
Robin Blom
Valentijn Lok
Bart Van Der Laan
Mark Zanting
Definitieve invulling teams na bekerwedstrijden
 
Trainers Trainers   Trainers
Jan Waninge Coen van de Heul Vacant
Leiders Leiders Leiders
Vacant Vacant Vacant

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.