Teams jeugd 2022-2023

Hierbij de indelingen voor het eerste seizoen van de SJO Triville. Deze indeling is tot stand gekomen na zorgvuldig overleg tussen de trainers van de diverse elftallen onder begeleiding van de jeugdcoördinatoren. Binnen Triville streven wij ernaar om alle spelers op zijn of haar niveau te laten voetballen, aangezien wij ervan uitgaan dat dit de spelvreugde ten goede komt. De indeling is dan ook op basis van de volgende criteria gemaakt: 1 Inschatting voetbaltechnisch vermogen door trainers, 2 klasgenoten en 3 vrienden en vriendinnen bij elkaar. In beginsel zijn dit de definitieve indelingen, waarbij er natuurlijk altijd nog iets kan gebeuren in aanloop naar het volgende seizoen, waardoor er nog aanpassingen moeten worden gedaan (aanmeldingen bijvoorbeeld).

 Zoals jullie kunnen zien, zijn er nog enkele trainersposities vacant. Als u training wilt geven, kunt u dit aangeven bij René Brinkman of Geert Jan Lubberink. Alvast bedankt!

Reacties zijn gesloten.