Nieuw speelschema Wacker 1

 Door het verplaatsen van Lemmer en Nieuweschoot van 4 e klasse A naar B is er een nieuw speelschema met 12 teams.

SPEELSCHEMA   WACKER 1   SEIZOEN 2018-2019

23   SEPTEMBER         WACKER                    –   BALKBRUG
30   SEPTEMBER          STEENWIJK               –   WACKER
7   OKTOBER              WACKER                   –   ULU SPOR
14  OKTOBER               DE BLESSE                 –   WACKER
22  OKTOBER                INHAAL
28   OKTOBER              WACKER                     –   KRAGGENBURG
4   NOVEMBER          UDIROS                         –  WACKER
11    NOVEMBER           VWC                             –   WACKER
18   NOVEMBER           WACKER                      –    RKO
25   NOVEMBER          ORANJE ZWART         –  WACKER
2   DECEMBER            WACKER                      –  STEENWIJKERWOLD
9  DECEMBER             AENGWIRDEN            –  WACKER
16   DECEMBER                 INHAAL
10  FEBRUARI               BALKBRUG                 –   WACKER
17  FEBRUARI               WACKER                     –    STEENWIJK
24/2 3/3                                INHAAL
10   MAART                   WACKER                      –  VWC
17  MAART                     RKO                             –  WACKER
24   MAART                   WACKER                      –  ORANJE ZWART
31   MAART                              INHAAL
7   APRIL                        STEENWIJKERWOLD    –  WACKER
14   APRIL                        WACKER                        –  AENGWIRDEN
21   APRIL                                  INHAAL
28   APRIL                                   INHAAL
5   MEI                              FC KRAGGENBURG    –  WACKER
12   MEI                            WACKER                         –  UDIROS
19   MEI                            ULU SPOR                       – WACKER
26   MEI                            WACKER                         –  DE BLESSE

ALLE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 14 .00 UUR.

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.